ZEEBURG
General Cargo
Current Trip
| Time Travelled | 3 days |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 213.92 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 9.9 Κόμβοι |
| MAX Speed | 14.4 Κόμβοι |
| AVG Wind | 12.1 knots |
| MAX Wind | 22.7 knots |
| MIN Temp | 5°C / 41°F |
| MAX Temp | 9.5°C / 49.1°F |
| Βύθισμα | 6.5 μ |
| Λήψη | Τώρα |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Under way using engine |
| Ταχύτητα | 11.2 Κόμβοι |
| Πορεία | 309.8° |
| Περιοχή | North Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | Τώρα |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου ZEEBURG είναι στην θαλάσσια περιοχή North Sea με συντεταγμένες 51.45734° / 2.93824°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-31 21:06 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 11.2 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου ZEEBURG (IMO: 9405368, MMSI: 245870000) είναι General Cargo το οποίο κατασκευάστηκε το 2008 ( 18 χρονων ). Πλέει κάτω απο την σημαία [NL] Netherlands.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου ZEEBURG λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου ZEEBURG όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 6.5 μέτρα
Weather
| Temperature | 9.1°C / 48.38°F |
|---|---|
| Wind Speed | 2 knots |
| Direction | 249° WSW |
| Pressure | 1028.5 hPa |
| Humidity | 87.2 % |
| Cloud Coverage | 85 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-28 13:10 | 2026-03-28 14:04 | 54 m | |
| 2026-03-14 16:04 | 2026-03-14 17:37 | 1 h | |
| 2026-03-14 14:34 | 2026-03-14 14:40 | 6 m | |
| 2026-03-14 07:33 | 2026-03-14 09:36 | 2 h | |
| 2026-03-11 18:17 | 2026-03-11 23:23 | 5 h | |
| 2026-02-28 13:48 | 2026-03-01 23:39 | 1 d | |
| 2026-02-23 16:07 | 2026-02-23 16:57 | 49 m | |
| 2026-02-20 10:11 | 2026-02-23 14:22 | 3 d | |
| 2026-02-20 08:03 | 2026-02-20 09:06 | 1 h | |
| 2026-02-16 10:02 | 2026-02-16 16:20 | 6 h |
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 20 | ||
| 16 | ||
| 13 | ||
| 11 | ||
| 10 | ||
| 8 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-14 17:37 | 2026-03-28 13:10 | 1021.65 νμ | |||
| 2026-03-14 14:40 | 2026-03-14 16:04 | 3.63 νμ | |||
| 2026-03-14 09:36 | 2026-03-14 14:34 | 2.53 νμ | |||
| 2026-03-11 23:23 | 2026-03-14 07:33 | 247.00 νμ | |||
| 2026-03-01 23:39 | 2026-03-11 18:17 | 665.03 νμ | |||
| 2026-02-23 16:57 | 2026-02-28 13:48 | 347.07 νμ | |||
| 2026-02-23 14:22 | 2026-02-23 16:07 | 9.29 νμ | |||
| 2026-02-20 09:06 | 2026-02-20 10:11 | 8.10 νμ | |||
| 2026-02-16 16:20 | 2026-02-20 08:03 | 432.14 νμ | |||
| 2026-02-14 20:47 | 2026-02-16 10:02 | 88.29 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-31 19:44 | Αλλαγή θάλασσας | Belgian part of the North Sea Dutch part of the North Sea |
51.40871 / 3.32438
North Sea
|
Ταχύτητα: 11.7 kn Πορεία: 265.9° |
| 2026-03-31 18:16 | Ξεκίνησε | --- |
51.39069 / 3.75660
EVERINGEN
|
Ταχύτητα: 7.7 kn Πορεία: 327.9° |
| 2026-03-31 16:35 | Σταμάτησε | --- |
51.38880 / 3.75583
EVERINGEN
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 128° |
| 2026-03-31 13:00 | Ξεκίνησε | --- |
51.58198 / 3.10465
EVERINGEN
|
Ταχύτητα: 3.1 kn Πορεία: 52° |
| 2026-03-31 11:41 | Σταμάτησε | --- |
51.59767 / 3.12991
EVERINGEN
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 235° |
| 2026-03-31 08:37 | Ξεκίνησε | --- |
51.38601 / 3.76565
EVERINGEN
|
Ταχύτητα: 5.9 kn Πορεία: 301.2° |
| 2026-03-30 23:13 | Σταμάτησε | --- |
51.38492 / 3.76840
EVERINGEN
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 305° |
| 2026-03-30 19:53 | Ξεκίνησε | --- |
51.59741 / 3.11257
EVERINGEN
|
Ταχύτητα: 3.2 kn Πορεία: 74° |
| 2026-03-30 18:02 | Σταμάτησε | --- |
51.57444 / 3.10384
EVERINGEN
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 21° |
| 2026-03-30 15:03 | Ξεκίνησε | --- |
51.38281 / 3.78030
EVERINGEN
|
Ταχύτητα: 5 kn Πορεία: 6.6° |