GENDTIA
Other Type
Current Trip
| Time Travelled | 6 h, 5 mins |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 7.25 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 6.9 Κόμβοι |
| MAX Speed | 8.5 Κόμβοι |
| AVG Wind | 15.2 knots |
| MAX Wind | 15.7 knots |
| MIN Temp | 8.4°C / 47.12°F |
| MAX Temp | 8.8°C / 47.84°F |
| Βύθισμα | 2.7 μ |
| Λήψη | 2 m πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Moored |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | 252° |
| Περιοχή | North Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 2 m πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου GENDTIA είναι στην θαλάσσια περιοχή North Sea με συντεταγμένες 52.62514° / 5.89719°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-30 16:48 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου GENDTIA (MMSI: 244700893) είναι Other Type Πλέει κάτω απο την σημαία [NL] Netherlands.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου GENDTIA λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου GENDTIA όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 2.7 μέτρα
Weather
| Temperature | 7.8°C / 46.04°F |
|---|---|
| Wind Speed | 13 knots |
| Direction | 323° NW |
| Pressure | 1017.8 hPa |
| Humidity | 70.1 % |
| Cloud Coverage | 56 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-30 12:29 | 2026-03-30 12:46 | 17 m | |
| 2026-03-28 10:25 | 2026-03-28 10:36 | 10 m | |
| 2026-03-27 10:34 | 2026-03-27 11:05 | 30 m | |
| 2026-03-24 11:52 | 2026-03-27 10:12 | 2 d | |
| 2026-03-24 10:59 | 2026-03-24 11:26 | 27 m | |
| 2026-03-23 15:03 | 2026-03-23 15:15 | 12 m | |
| 2026-03-16 17:33 | 2026-03-16 17:49 | 16 m | |
| 2026-03-14 15:05 | 2026-03-16 10:20 | 1 d | |
| 2026-03-14 11:19 | 2026-03-14 11:33 | 13 m | |
| 2026-03-12 11:44 | 2026-03-14 10:35 | 1 d |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-28 10:36 | 2026-03-30 12:29 | 4.03 νμ | |||
| 2026-03-27 11:05 | 2026-03-28 10:25 | 55.99 νμ | |||
| 2026-03-27 10:12 | 2026-03-27 10:34 | 1.22 νμ | |||
| 2026-03-24 11:26 | 2026-03-24 11:52 | 2.49 νμ | |||
| 2026-03-23 15:15 | 2026-03-24 10:59 | 56.72 νμ | |||
| 2026-03-16 17:49 | 2026-03-23 15:03 | 3.96 νμ | |||
| 2026-03-16 10:20 | 2026-03-16 17:33 | 47.19 νμ | |||
| 2026-03-14 11:33 | 2026-03-14 15:05 | 21.27 νμ | |||
| 2026-03-14 10:35 | 2026-03-14 11:19 | 2.09 νμ | |||
| 2026-03-12 11:17 | 2026-03-12 11:44 | 2.61 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-30 15:06 | Σταμάτησε | --- |
52.62496 / 5.89731
HOOGKERK
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 270° |
| 2026-03-30 15:06 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Under way using engine |
52.62500 / 5.89736
HOOGKERK
|
Ταχύτητα: 0.8 kn Πορεία: 259° |
| 2026-03-30 14:27 | Ξεκίνησε | --- |
52.65794 / 5.98227
HOOGKERK
|
Ταχύτητα: 5.7 kn Πορεία: 135.4° |
| 2026-03-30 14:26 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Moored |
52.65881 / 5.98056
HOOGKERK
|
Ταχύτητα: Πορεία: 135° |
| 2026-03-30 13:25 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Default |
52.65899 / 5.97970
HOOGKERK
|
Ταχύτητα: Πορεία: 135° |
| 2026-03-30 13:19 | Αλλαγή κατάστασης | Default Moored |
52.65897 / 5.97968
HOOGKERK
|
Ταχύτητα: Πορεία: 134° |
| 2026-03-30 12:58 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Default |
52.65901 / 5.97966
HOOGKERK
|
Ταχύτητα: Πορεία: 134° |
| 2026-03-30 12:55 | Αλλαγή κατάστασης | Default Moored |
52.65904 / 5.97959
HOOGKERK
|
Ταχύτητα: Πορεία: 134° |
| 2026-03-30 12:40 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Default |
52.65902 / 5.97965
HOOGKERK
|
Ταχύτητα: Πορεία: 135° |
| 2026-03-30 12:37 | Αλλαγή κατάστασης | Default Moored |
52.65900 / 5.97964
HOOGKERK
|
Ταχύτητα: Πορεία: 134° |