UNDINE 6
Cargo
Current Trip
| Time Travelled | 7 h, 39 mins |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 50.29 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 7.4 Κόμβοι |
| MAX Speed | 9.2 Κόμβοι |
| AVG Wind | 12.7 knots |
| MAX Wind | 16 knots |
| MIN Temp | 4.6°C / 40.28°F |
| MAX Temp | 8.5°C / 47.3°F |
| Βύθισμα | 3.6 μ |
| Λήψη | Τώρα |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Under way using engine |
| Ταχύτητα | 8.9 Κόμβοι |
| Πορεία | 210.1° |
| Περιοχή | North Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | Τώρα |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου UNDINE 6 είναι στην θαλάσσια περιοχή North Sea με συντεταγμένες 52.77696° / 5.58660°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-30 20:23 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 8.9 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου UNDINE 6 (MMSI: 244615460) είναι Cargo Πλέει κάτω απο την σημαία [NL] Netherlands.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου UNDINE 6 λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου UNDINE 6 όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 3.6 μέτρα
Weather
| Temperature | 6.6°C / 43.88°F |
|---|---|
| Wind Speed | 16 knots |
| Direction | 329° NNW |
| Pressure | 1022 hPa |
| Humidity | 78.8 % |
| Cloud Coverage | 7 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-28 17:22 | 2026-03-30 14:44 | 1 d | |
| 2026-03-27 07:46 | 2026-03-27 07:57 | 10 m | |
| 2026-03-24 18:21 | 2026-03-24 19:23 | 1 h | |
| 2026-03-17 15:55 | 2026-03-17 16:06 | 10 m | |
| 2026-03-13 11:29 | 2026-03-13 15:12 | 3 h | |
| 2026-03-11 23:32 | 2026-03-12 01:36 | 2 h | |
| 2026-03-11 16:12 | 2026-03-11 16:18 | 6 m | |
| 2026-02-27 09:27 | 2026-03-11 15:36 | 12 d | |
| 2026-02-26 04:32 | 2026-02-26 12:20 | 7 h | |
| 2026-02-24 14:14 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-27 07:57 | 2026-03-28 17:22 | 173.89 νμ | |||
| 2026-03-24 19:23 | 2026-03-27 07:46 | 86.54 νμ | |||
| 2026-03-17 16:06 | 2026-03-24 18:21 | 112.52 νμ | |||
| 2026-03-13 15:12 | 2026-03-17 15:55 | 112.55 νμ | |||
| 2026-03-12 01:36 | 2026-03-13 11:29 | 22.25 νμ | |||
| 2026-03-11 16:18 | 2026-03-11 23:32 | 52.35 νμ | |||
| 2026-03-11 15:36 | 2026-03-11 16:12 | 4.33 νμ | |||
| 2026-02-26 12:20 | 2026-02-27 09:27 | 42.12 νμ | |||
| 2026-02-24 14:14 | 2026-02-26 04:32 | 148.14 νμ | |||
| 2026-02-19 15:40 | 2026-02-20 17:46 | 54.57 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-30 19:43 | Ξεκίνησε | --- |
52.85046 / 5.67583
WERKENDAM
|
Ταχύτητα: 6.4 kn Πορεία: 199.2° |
| 2026-03-30 19:32 | Σταμάτησε | --- |
52.85233 / 5.67691
WERKENDAM
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 19:29 | Ξεκίνησε | --- |
52.85384 / 5.67777
WERKENDAM
|
Ταχύτητα: 3.7 kn Πορεία: 199.2° |
| 2026-03-30 19:20 | Σταμάτησε | --- |
52.85582 / 5.67898
WERKENDAM
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 14:10 | Ξεκίνησε | --- |
53.24788 / 6.30118
WERKENDAM
|
Ταχύτητα: 6.6 kn Πορεία: 266.5° |
| 2026-03-30 14:03 | Σταμάτησε | --- |
53.24782 / 6.30459
WERKENDAM
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 14:00 | Ξεκίνησε | --- |
53.24871 / 6.30905
WERKENDAM
|
Ταχύτητα: 5.7 kn Πορεία: 258.1° |
| 2026-03-30 13:52 | Σταμάτησε | --- |
53.24903 / 6.31208
WERKENDAM
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 12:44 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
53.25844 / 6.50387
WERKENDAM
|
Ταχύτητα: 6.8 kn Πορεία: 296.7° |
| 2026-03-30 12:11 | Ξεκίνησε |
53.22881 / 6.59056
[NL] GRONINGEN
|
Ταχύτητα: 5.8 kn Πορεία: 326.4° |