DUIKIE
Other Type
Current Trip
| Time Travelled | 18 days |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 112.56 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 5.9 Κόμβοι |
| MAX Speed | 8.8 Κόμβοι |
| AVG Wind | 13.8 knots |
| MAX Wind | 28.3 knots |
| MIN Temp | 4.7°C / 40.46°F |
| MAX Temp | 12.2°C / 53.96°F |
| Βύθισμα | 1 μ |
| Λήψη | 4 d πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Under way using engine |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | --- |
| Περιοχή | North Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 4 d πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου DUIKIE είναι στην θαλάσσια περιοχή North Sea με συντεταγμένες 52.79109° / 4.91142°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-27 21:00 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου DUIKIE (MMSI: 244236647) είναι Other Type Πλέει κάτω απο την σημαία [NL] Netherlands.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου DUIKIE λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου DUIKIE όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 1 μέτρα
Weather
| Temperature | 7.1°C / 44.78°F |
|---|---|
| Wind Speed | 15 knots |
| Direction | 206° SSW |
| Pressure | 1015.2 hPa |
| Humidity | 88.6 % |
| Cloud Coverage | 100 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-13 14:05 | 2026-03-13 14:11 | 5 m | |
| 2026-03-05 12:31 | 2026-03-05 13:29 | 57 m | |
| 2026-03-04 17:48 | 2026-03-05 09:33 | 15 h | |
| 2026-03-04 09:55 | 2026-03-04 10:52 | 56 m | |
| 2026-03-03 16:30 | 2026-03-04 06:44 | 14 h | |
| 2026-03-03 15:45 | 2026-03-03 15:49 | 4 m | |
| 2026-03-02 18:27 | 2026-03-03 09:39 | 15 h | |
| 2026-03-02 16:38 | 2026-03-02 16:57 | 18 m | |
| 2026-03-02 14:53 | 2026-03-02 15:25 | 31 m | |
| 2026-03-02 12:10 | 2026-03-02 12:26 | 15 m |
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 12 | ||
| 7 | ||
| 3 | ||
| 1 | ||
| 1 | ||
| 1 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-05 13:29 | 2026-03-13 14:05 | 95.03 νμ | |||
| 2026-03-05 09:33 | 2026-03-05 12:31 | 14.28 νμ | |||
| 2026-03-04 10:52 | 2026-03-04 17:48 | 15.56 νμ | |||
| 2026-03-04 06:44 | 2026-03-04 09:55 | 10.35 νμ | |||
| 2026-03-03 15:49 | 2026-03-03 16:30 | 2.20 νμ | |||
| 2026-03-03 09:39 | 2026-03-03 15:45 | 11.17 νμ | |||
| 2026-03-02 16:57 | 2026-03-02 18:27 | 10.66 νμ | |||
| 2026-03-02 15:25 | 2026-03-02 16:38 | 10.90 νμ | |||
| 2026-03-02 12:26 | 2026-03-02 14:53 | 3.81 νμ | |||
| 2026-03-02 09:19 | 2026-03-02 12:10 | 23.03 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-27 21:00 | Εκτός Κάλυψης |
52.79109 / 4.91142
North Sea
|
Ταχύτητα: Πορεία: 75.1° |
|
| 2026-03-27 14:27 | Σταμάτησε | --- |
52.79106 / 4.91127
KOLHORNDEN HELDER
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-27 14:25 | Ξεκίνησε | --- |
52.79136 / 4.91334
KOLHORNDEN HELDER
|
Ταχύτητα: 3.5 kn Πορεία: 230.5° |
| 2026-03-27 14:20 | Σταμάτησε | --- |
52.79318 / 4.91371
KOLHORNDEN HELDER
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-27 12:33 | Ξεκίνησε | --- |
52.91251 / 4.80218
KOLHORNDEN HELDER
|
Ταχύτητα: 4.3 kn Πορεία: 122.6° |
| 2026-03-27 12:22 | Σταμάτησε | --- |
52.91350 / 4.79968
KOLHORNDEN HELDER
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-27 12:14 | Ξεκίνησε | --- |
52.90944 / 4.79259
KOLHORNDEN HELDER
|
Ταχύτητα: 4.1 kn Πορεία: 24.9° |
| 2026-03-27 08:09 | Σε Κάλυψη |
52.90760 / 4.79258
North Sea
|
Ταχύτητα: Πορεία: 268.3° |
|
| 2026-03-26 15:04 | Εκτός Κάλυψης |
52.90765 / 4.79252
North Sea
|
Ταχύτητα: Πορεία: 163.6° |
|
| 2026-03-26 14:47 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Moored |
52.90763 / 4.79251
KOLHORNDEN HELDER
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 511° |