HEI-DI
Dredging or underwater ops
Current Trip
| Time Travelled | 13 h, 58 mins |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 36.20 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 6.1 Κόμβοι |
| MAX Speed | 7.1 Κόμβοι |
| AVG Wind | 7.3 knots |
| MAX Wind | 10.2 knots |
| MIN Temp | 5.4°C / 41.72°F |
| MAX Temp | 11.4°C / 52.52°F |
| Βύθισμα | 0.2 μ |
| Λήψη | Τώρα |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Under way using engine |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | --- |
| Περιοχή | North Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | Τώρα |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου HEI-DI είναι στην θαλάσσια περιοχή North Sea με συντεταγμένες 52.37530° / 4.97790°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-31 20:47 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου HEI-DI (MMSI: 244830948) είναι Dredging or underwater ops Πλέει κάτω απο την σημαία [NL] Netherlands.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου HEI-DI λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου HEI-DI όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 0.2 μέτρα
Weather
| Temperature | 5.6°C / 42.08°F |
|---|---|
| Wind Speed | 4 knots |
| Direction | 309° NW |
| Pressure | 1028.2 hPa |
| Humidity | 91.5 % |
| Cloud Coverage | 49 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-30 15:43 | 2026-03-31 08:49 | 17 h | |
| 2026-03-30 11:17 | 2026-03-30 11:46 | 29 m | |
| 2026-03-30 11:15 | |||
| 2026-03-27 10:49 | 2026-03-30 09:42 | 2 d | |
| 2026-03-06 16:55 | 2026-03-09 15:51 | 2 d | |
| 2026-03-06 08:12 | 2026-03-06 08:49 | 36 m | |
| 2026-03-05 11:44 | 2026-03-06 07:46 | 20 h | |
| 2026-03-03 15:35 | 2026-03-05 09:21 | 1 d | |
| 2026-02-18 15:34 | 2026-03-03 11:34 | 12 d | |
| 2026-02-17 13:18 | 2026-02-18 08:18 | 18 h |
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 17 | ||
| 8 | ||
| 7 | ||
| 7 | ||
| 6 | ||
| 4 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-30 11:46 | 2026-03-30 15:43 | 27.43 νμ | |||
| 2026-03-30 09:42 | 2026-03-30 11:17 | 5.77 νμ | |||
| 2026-03-30 09:42 | 2026-03-30 11:15 | 5.75 νμ | |||
| 2026-03-09 15:51 | 2026-03-27 10:49 | 8.60 νμ | |||
| 2026-03-06 08:49 | 2026-03-06 16:55 | 6.06 νμ | |||
| 2026-03-06 07:46 | 2026-03-06 08:12 | 2.59 νμ | |||
| 2026-03-05 09:21 | 2026-03-05 11:44 | 17.87 νμ | |||
| 2026-03-03 11:34 | 2026-03-03 15:35 | 23.75 νμ | |||
| 2026-02-18 08:18 | 2026-02-18 15:34 | 39.36 νμ | |||
| 2026-02-17 08:02 | 2026-02-17 13:18 | 11.99 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-31 13:35 | Σταμάτησε | --- |
52.37526 / 4.97798
ROTTERDAM
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-31 13:31 | Ξεκίνησε | --- |
52.37449 / 4.97372
ROTTERDAM
|
Ταχύτητα: 5.1 kn Πορεία: 99° |
| 2026-03-31 13:15 | Σταμάτησε | --- |
52.37448 / 4.97054
ROTTERDAM
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-31 12:17 | Ξεκίνησε | --- |
52.38450 / 5.12891
ROTTERDAM
|
Ταχύτητα: 5.7 kn Πορεία: 291.5° |
| 2026-03-31 12:14 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Moored |
52.38423 / 5.13188
ROTTERDAM
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-03-31 12:11 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Under way using engine |
52.38410 / 5.13183
ROTTERDAM
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-03-31 11:51 | Σταμάτησε | --- |
52.38412 / 5.13187
ROTTERDAM
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-31 10:52 | Ξεκίνησε | --- |
52.37892 / 4.96360
ROTTERDAM
|
Ταχύτητα: 4.7 kn Πορεία: 122.5° |
| 2026-03-31 10:40 | Σταμάτησε | --- |
52.37971 / 4.96068
ROTTERDAM
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-31 06:49 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
52.04599 / 5.10764
ROTTERDAM
|
Ταχύτητα: 5.1 kn Πορεία: 334.9° |