MARGJE
Cargo
Current Trip
| Time Travelled | 20 h, 0 mins |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 67.74 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 5.4 Κόμβοι |
| MAX Speed | 7.4 Κόμβοι |
| AVG Wind | 10 knots |
| MAX Wind | 12 knots |
| MIN Temp | 5.3°C / 41.54°F |
| MAX Temp | 10.5°C / 50.9°F |
| Βύθισμα | 3 μ |
| Λήψη | 1 m πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Moored |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | 178° |
| Περιοχή | North Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 1 m πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου MARGJE είναι στην θαλάσσια περιοχή North Sea με συντεταγμένες 52.51922° / 5.43517°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-04-01 02:27 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου MARGJE (MMSI: 244830189) είναι Cargo Πλέει κάτω απο την σημαία [NL] Netherlands.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου MARGJE λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου MARGJE όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 3 μέτρα
Weather
| Temperature | 5.8°C / 42.44°F |
|---|---|
| Wind Speed | 1 knots |
| Direction | 63° ENE |
| Pressure | 1027.3 hPa |
| Humidity | 89.7 % |
| Cloud Coverage | 34 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-31 04:45 | 2026-03-31 06:29 | 1 h | |
| 2026-03-30 16:22 | 2026-03-31 02:47 | 10 h | |
| 2026-03-30 14:06 | 2026-03-30 14:45 | 39 m | |
| 2026-03-29 15:58 | 2026-03-29 16:28 | 30 m | |
| 2026-03-28 12:04 | 2026-03-29 12:33 | 1 d | |
| 2026-03-26 13:34 | 2026-03-28 10:58 | 1 d | |
| 2026-03-24 10:52 | 2026-03-26 08:44 | 1 d | |
| 2026-03-23 19:14 | 2026-03-24 03:27 | 8 h | |
| 2026-03-22 08:14 | 2026-03-22 09:18 | 1 h | |
| 2026-03-21 17:13 | 2026-03-22 06:01 | 12 h |
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 119 | ||
| 116 | ||
| 60 | ||
| 57 | ||
| 27 | ||
| 9 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-31 04:47 | 2026-03-31 06:45 | 10.75 νμ | |||
| 2026-03-30 16:45 | 2026-03-30 18:22 | 11.42 νμ | |||
| 2026-03-29 18:28 | 2026-03-30 16:06 | 113.96 νμ | |||
| 2026-03-29 14:33 | 2026-03-29 17:58 | 34.39 νμ | |||
| 2026-03-28 11:58 | 2026-03-28 13:04 | 6.32 νμ | |||
| 2026-03-26 09:44 | 2026-03-26 14:34 | 28.96 νμ | |||
| 2026-03-24 04:27 | 2026-03-24 11:52 | 44.38 νμ | |||
| 2026-03-22 10:18 | 2026-03-23 20:14 | 67.43 νμ | |||
| 2026-03-22 07:01 | 2026-03-22 09:14 | 12.09 νμ | |||
| 2026-03-21 16:26 | 2026-03-21 18:13 | 11.88 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-31 20:03 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Under way using engine |
52.51923 / 5.43518
DELFZIJL OOSTERHORNH
|
Ταχύτητα: Πορεία: 177° |
| 2026-03-31 19:44 | Σταμάτησε | --- |
52.51928 / 5.43514
DELFZIJL OOSTERHORNH
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 177° |
| 2026-03-31 19:32 | Ξεκίνησε | --- |
52.52378 / 5.43408
DELFZIJL OOSTERHORNH
|
Ταχύτητα: 3.1 kn Πορεία: 175° |
| 2026-03-31 19:22 | Σταμάτησε | --- |
52.52815 / 5.43419
DELFZIJL OOSTERHORNH
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 184° |
| 2026-03-31 16:05 | Ξεκίνησε | --- |
52.84930 / 5.67525
DELFZIJL OOSTERHORNH
|
Ταχύτητα: 3.1 kn Πορεία: 200° |
| 2026-03-31 15:34 | Σταμάτησε | --- |
52.85612 / 5.67886
DELFZIJL OOSTERHORNH
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 200° |
| 2026-03-31 08:10 | Ξεκίνησε | --- |
53.24840 / 6.30650
DELFZIJL OOSTERHORNH
|
Ταχύτητα: 3.1 kn Πορεία: 260° |
| 2026-03-31 07:59 | Σταμάτησε | --- |
53.24896 / 6.31213
DELFZIJL OOSTERHORNH
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 259° |
| 2026-03-31 06:29 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Default |
53.25616 / 6.51201
DELFZIJL OOSTERHORNH
|
Ταχύτητα: 5.2 kn Πορεία: 297° |
| 2026-03-31 06:29 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
53.25616 / 6.51201
DELFZIJL OOSTERHORNH
|
Ταχύτητα: 5.2 kn Πορεία: 297° |