NOVENO
Other Type
Current Trip
| Time Travelled | 10 h, 0 mins |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 65.59 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 6.9 Κόμβοι |
| MAX Speed | 8.8 Κόμβοι |
| AVG Wind | 13.1 knots |
| MAX Wind | 15 knots |
| MIN Temp | 4.9°C / 40.82°F |
| MAX Temp | 9.5°C / 49.1°F |
| Βύθισμα | 0 μ |
| Λήψη | Τώρα |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Under way using engine |
| Ταχύτητα | 7.5 Κόμβοι |
| Πορεία | 124.7° |
| Περιοχή | North Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | Τώρα |
Info
info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου NOVENO είναι στην θαλάσσια περιοχή North Sea με συντεταγμένες 51.52725° / 6.12811°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-30 13:35 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 7.5 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου NOVENO (MMSI: 244700404) είναι Other Type Πλέει κάτω απο την σημαία [NL] Netherlands.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου NOVENO λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Weather
| Temperature | 9.3°C / 48.74°F |
|---|---|
| Wind Speed | 14 knots |
| Direction | 310° NW |
| Pressure | 1017.4 hPa |
| Humidity | 60.3 % |
| Cloud Coverage | 100 % |
Featured Company
Limited time offer - Install a base station receiver to your area and list your company on MyShipTracking Free forever!
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-27 18:02 | 2026-03-30 05:36 | 2 d | |
| 2026-03-27 15:44 | 2026-03-27 15:46 | 2 m | |
| 2026-03-27 11:44 | 2026-03-27 15:42 | 3 h | |
| 2026-03-27 09:26 | 2026-03-27 10:43 | 1 h | |
| 2026-03-27 06:38 | 2026-03-27 07:56 | 1 h | |
| 2026-03-26 15:21 | 2026-03-26 19:07 | 3 h | |
| 2026-03-26 14:44 | 2026-03-26 14:57 | 12 m | |
| 2026-03-26 11:38 | 2026-03-26 11:56 | 17 m | |
| 2026-03-26 09:22 | 2026-03-26 11:35 | 2 h | |
| 2026-03-25 21:05 | 2026-03-26 08:15 | 11 h |
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 118 | ||
| 108 | ||
| 77 | ||
| 38 | ||
| 19 | ||
| 17 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-27 15:46 | 2026-03-27 18:02 | 14.96 νμ | |||
| 2026-03-27 15:42 | 2026-03-27 15:44 | 0.09 νμ | |||
| 2026-03-27 10:43 | 2026-03-27 11:44 | 5.94 νμ | |||
| 2026-03-27 07:56 | 2026-03-27 09:26 | 14.03 νμ | |||
| 2026-03-26 19:07 | 2026-03-27 06:38 | 11.27 νμ | |||
| 2026-03-26 14:57 | 2026-03-26 15:21 | 3.22 νμ | |||
| 2026-03-26 11:56 | 2026-03-26 14:44 | 4.55 νμ | |||
| 2026-03-26 11:35 | 2026-03-26 11:38 | 0.43 νμ | |||
| 2026-03-26 08:15 | 2026-03-26 09:22 | 9.54 νμ | |||
| 2026-03-25 19:05 | 2026-03-25 21:05 | 9.44 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-30 12:19 | Ξεκίνησε | --- |
51.63956 / 5.98641
OJD_C
|
Ταχύτητα: 8 kn Πορεία: 121.9° |
| 2026-03-30 12:05 | Σταμάτησε | --- |
51.64081 / 5.98329
OJD_C
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 10:02 | Ξεκίνησε | --- |
51.85167 / 5.82119
OJD_C
|
Ταχύτητα: 7.2 kn Πορεία: 206.3° |
| 2026-03-30 09:48 | Σταμάτησε | --- |
51.85331 / 5.82250
OJD_C
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 03:36 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
51.81836 / 4.89066
OJD_C
|
Ταχύτητα: 7.4 kn Πορεία: 53.2° |
| 2026-03-30 03:31 | Ξεκίνησε |
51.81224 / 4.87958
[NL] WERKENDAM
|
Ταχύτητα: 5.8 kn Πορεία: 42.4° |
|
| 2026-03-30 03:09 | Σταμάτησε |
51.81073 / 4.87748
[NL] WERKENDAM
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |
|
| 2026-03-30 03:03 | Ξεκίνησε |
51.80712 / 4.87624
[NL] WERKENDAM
|
Ταχύτητα: 3.4 kn Πορεία: 314.7° |
|
| 2026-03-28 20:39 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Default |
51.80893 / 4.88112
[NL] WERKENDAM
|
Ταχύτητα: Πορεία: -1° |
| 2026-03-28 20:28 | Αλλαγή κατάστασης | Default Under way using engine |
51.80893 / 4.88108
[NL] WERKENDAM
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |