FIDE DEO
Other Type
Current Trip
| Time Travelled | 4 h, 42 mins |
|---|---|
| Remaining Time | 7 h, 23 mins |
| Distance Travelled | 27.95 νμ |
| Remaining Distance | 48.28 νμ |
| AVG Speed | 5.8 Κόμβοι |
| MAX Speed | 6.9 Κόμβοι |
| AVG Wind | 7.9 knots |
| MAX Wind | 10 knots |
| MIN Temp | 9.1°C / 48.38°F |
| MAX Temp | 11.3°C / 52.34°F |
| Βύθισμα | 0 μ |
| Λήψη | Τώρα |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Under way using engine |
| Ταχύτητα | 6.5 Κόμβοι |
| Πορεία | 40° |
| Περιοχή | North Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | Τώρα |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου FIDE DEO είναι στην θαλάσσια περιοχή North Sea με συντεταγμένες 51.98116° / 5.04422°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-31 12:55 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 6.5 Κόμβοι και κατευθύνεται προς το λιμάνι STELLENDAM. Η εκτιμώμενη ώρα άφιξης όπως υπολογίστηκε απο το MyShipTracking είναι 2026-03-31 22:18 LT
Ο τύπος του πλοίου FIDE DEO (MMSI: 244620987) είναι Other Type Πλέει κάτω απο την σημαία [NL] Netherlands.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου FIDE DEO λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Weather
| Temperature | 11.3°C / 52.34°F |
|---|---|
| Wind Speed | 9 knots |
| Direction | 310° NW |
| Pressure | 1027.1 hPa |
| Humidity | 55.6 % |
| Cloud Coverage | 71 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-31 09:51 | 2026-03-31 10:13 | 22 m | |
| 2026-03-30 22:04 | 2026-03-31 07:47 | 9 h | |
| 2026-03-30 19:52 | 2026-03-30 20:08 | 15 m | |
| 2026-03-30 18:15 | |||
| 2026-03-20 15:49 | 2026-03-23 09:24 | 2 d | |
| 2026-03-20 13:45 | 2026-03-20 14:11 | 25 m | |
| 2026-03-19 19:23 | 2026-03-19 19:57 | 33 m | |
| 2026-03-17 16:29 | 2026-03-17 16:48 | 19 m | |
| 2026-03-16 20:42 | 2026-03-17 09:32 | 12 h | |
| 2026-03-02 19:10 | 2026-03-16 17:18 | 13 d |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-31 07:47 | 2026-03-31 09:51 | 11.56 νμ | |||
| 2026-03-30 20:08 | 2026-03-30 22:04 | 17.17 νμ | |||
| 2026-03-23 09:24 | 2026-03-30 19:52 | 5.83 νμ | |||
| 2026-03-23 09:24 | 2026-03-30 18:15 | 5.46 νμ | |||
| 2026-03-20 14:11 | 2026-03-20 15:49 | 6.81 νμ | |||
| 2026-03-19 19:57 | 2026-03-20 13:45 | 44.37 νμ | |||
| 2026-03-17 16:48 | 2026-03-19 19:23 | 30.87 νμ | |||
| 2026-03-17 09:32 | 2026-03-17 16:29 | 35.75 νμ | |||
| 2026-03-16 17:18 | 2026-03-16 20:42 | 25.57 νμ | |||
| 2026-03-02 12:27 | 2026-03-02 19:10 | 52.47 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-31 08:13 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
51.89599 / 4.39253
STELLENDAM
|
Ταχύτητα: 5.8 kn Πορεία: 85° |
| 2026-03-31 08:11 | Ξεκίνησε |
51.89566 / 4.38612
[NL] ROTTERDAM PERNIS
|
Ταχύτητα: 3.2 kn Πορεία: 86.1° |
|
| 2026-03-31 07:51 | ΑΦΙΞΗ |
|
51.89642 / 4.37782
[NL] ROTTERDAM PERNIS
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-31 07:50 | Σταμάτησε | --- |
51.89647 / 4.37772
STELLENDAM
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-31 05:47 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
51.92740 / 4.16457
STELLENDAM
|
Ταχύτητα: 6 kn Πορεία: 126.4° |
| 2026-03-31 05:20 | Ξεκίνησε |
51.95548 / 4.11900
[NL] ROTTERDAM
|
Ταχύτητα: 3.8 kn Πορεία: 190.2° |
|
| 2026-03-31 05:14 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Moored |
51.95737 / 4.11961
[NL] ROTTERDAM
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-31 02:34 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Under way using engine |
51.95743 / 4.11969
[NL] ROTTERDAM
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-31 02:14 | Σταμάτησε |
51.95738 / 4.11944
[NL] ROTTERDAM
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
|
| 2026-03-31 02:10 | Ξεκίνησε |
51.95420 / 4.11903
[NL] ROTTERDAM
|
Ταχύτητα: 5.9 kn Πορεία: 356.4° |