BULGIA
Other Type
Current Trip
| Trip Time | 22 h, 6 mins |
|---|---|
| Trip Distance | 8.62 νμ |
| AVG Speed | 4 Κόμβοι |
| MAX Speed | 5.4 Κόμβοι |
| Βύθισμα | 0.2 μ |
| AVG Wind | 12.2 knots |
| MAX Wind | 15 knots |
| MIN Temp | 4.2°C / 39.56°F |
| MAX Temp | 8.4°C / 47.12°F |
| Λήψη | 1 d πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Under way using engine |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | --- |
| Περιοχή | North Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 1 d πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου BULGIA είναι στην θαλάσσια περιοχή North Sea με συντεταγμένες 52.62750° / 4.75663°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-29 10:18 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι και τώρα βρίσκεται στο λιμάνι ALKMAAR.
Ο τύπος του πλοίου BULGIA (MMSI: 244110047) είναι Other Type Πλέει κάτω απο την σημαία [NL] Netherlands.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου BULGIA λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου BULGIA όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 0.2 μέτρα
Weather
| Temperature | 8°C / 46.4°F |
|---|---|
| Wind Speed | 12 knots |
| Direction | 247° WSW |
| Pressure | 1027.4 hPa |
| Humidity | 65.5 % |
| Cloud Coverage | 53 % |
Featured Company
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-29 10:18 | Εκτός Κάλυψης |
52.62750 / 4.75663
North Sea
[NL] ALKMAAR
|
Ταχύτητα: Πορεία: 0° |
|
| 2026-03-29 09:45 | Σταμάτησε |
52.62751 / 4.75664
[NL] ALKMAAR
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |
|
| 2026-03-29 09:45 | ΑΦΙΞΗ |
|
52.62751 / 4.75664
[NL] ALKMAAR
|
Ταχύτητα: 0.8 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-29 09:02 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Moored |
52.58942 / 4.75513
ALKMAAR
|
Ταχύτητα: 3.8 kn Πορεία: 18.6° |
| 2026-03-29 08:43 | Ξεκίνησε | --- |
52.57020 / 4.74637
ALKMAAR
|
Ταχύτητα: 3.8 kn Πορεία: 28.2° |
| 2026-03-29 06:33 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Under way sailing |
52.56835 / 4.74547
ALKMAAR
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-03-29 06:33 | Αλλαγή κατάστασης | Under way sailing At anchor |
52.56835 / 4.74547
ALKMAAR
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-03-29 06:32 | Αλλαγή κατάστασης | At anchor Moored |
52.56835 / 4.74547
ALKMAAR
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-03-28 13:23 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Under way sailing |
52.56835 / 4.74543
ALKMAAR
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-03-28 13:22 | Αλλαγή κατάστασης | Under way sailing Under way using engine |
52.56835 / 4.74543
ALKMAAR
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |