TJERCK HIDDES
Search and Rescue vessel
Current Trip
| Trip Time | 1 h, 13 mins |
|---|---|
| Trip Distance | 7.42 νμ |
| AVG Speed | 5.9 Κόμβοι |
| MAX Speed | 8.4 Κόμβοι |
| Βύθισμα | --- |
| AVG Wind | 23.7 knots |
| MAX Wind | 24 knots |
| MIN Temp | 8.9°C / 48.02°F |
| MAX Temp | 9°C / 48.2°F |
| Λήψη | 1 m πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Moored |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | --- |
| Περιοχή | North Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 1 m πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου TJERCK HIDDES είναι στην θαλάσσια περιοχή North Sea με συντεταγμένες 52.95802° / 4.76879°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-30 21:53 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι και τώρα βρίσκεται στο λιμάνι DEN HELDER.
Ο τύπος του πλοίου TJERCK HIDDES (MMSI: 244030161) είναι Search and Rescue vessel Πλέει κάτω απο την σημαία [NL] Netherlands.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου TJERCK HIDDES λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Weather
| Temperature | 7.4°C / 45.32°F |
|---|---|
| Wind Speed | 15 knots |
| Direction | 323° NW |
| Pressure | 1022.6 hPa |
| Humidity | 76.5 % |
| Cloud Coverage | 6 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-24 11:55 | |||
| 2026-03-17 15:00 | 2026-03-24 10:42 | 6 d | |
| 2026-03-17 13:30 | |||
| 2026-02-09 19:30 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-24 10:42 | 2026-03-24 11:55 | 7.42 νμ | |||
| 2026-03-17 13:30 | 2026-03-17 15:00 | 9.27 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-30 09:35 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Under way using engine |
52.95799 / 4.76880
[NL] DEN HELDER
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 09:00 | Σταμάτησε |
52.95799 / 4.76885
[NL] DEN HELDER
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |
|
| 2026-03-30 08:44 | Ξεκίνησε |
52.94704 / 4.78735
[NL] DEN HELDER
|
Ταχύτητα: 3.3 kn Πορεία: 206.3° |
|
| 2026-03-30 08:10 | Σταμάτησε |
52.94894 / 4.78870
[NL] DEN HELDER
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 511° |
|
| 2026-03-30 07:58 | Ξεκίνησε |
52.96065 / 4.77993
[NL] DEN HELDER
|
Ταχύτητα: 4.9 kn Πορεία: 252.1° |
|
| 2026-03-30 07:45 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Moored |
52.96207 / 4.78221
[NL] DEN HELDER
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 07:33 | Σε Κάλυψη |
52.96209 / 4.78217
North Sea
[NL] DEN HELDER
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
|
| 2026-03-26 10:27 | Εκτός Κάλυψης |
52.96210 / 4.78216
North Sea
[NL] DEN HELDER
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 511° |
|
| 2026-03-24 11:13 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Under way using engine |
52.96208 / 4.78221
[NL] DEN HELDER
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-03-24 10:55 | Σταμάτησε |
52.96207 / 4.78238
[NL] DEN HELDER
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |