EILTANK 38
Tanker
Current Trip
| Trip Time | 1 day |
|---|---|
| Trip Distance | 78.05 νμ |
| AVG Speed | 8 Κόμβοι |
| MAX Speed | 9.9 Κόμβοι |
| Βύθισμα | 2.5 μ |
| AVG Wind | 15.2 knots |
| MAX Wind | 20 knots |
| MIN Temp | 4.5°C / 40.1°F |
| MAX Temp | 9.6°C / 49.28°F |
| Λήψη | 15 h, 28 m πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Under way using engine |
| Ταχύτητα | 0.9 Κόμβοι |
| Πορεία | --- |
| Περιοχή | North Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 15 h, 28 m πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου EILTANK 38 είναι στην θαλάσσια περιοχή North Sea με συντεταγμένες 53.12193° / 8.20710°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-30 14:17 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0.9 Κόμβοι και τώρα βρίσκεται στο λιμάνι OLDENBURG.
Ο τύπος του πλοίου EILTANK 38 (MMSI: 211486980) είναι Tanker Πλέει κάτω απο την σημαία [DE] Germany.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου EILTANK 38 λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου EILTANK 38 όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 2.5 μέτρα
Weather
| Temperature | 1.6°C / 34.88°F |
|---|---|
| Wind Speed | 7 knots |
| Direction | 264° W |
| Pressure | 1022.5 hPa |
| Humidity | 96.3 % |
| Cloud Coverage | 7 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-30 16:34 | |||
| 2026-03-29 12:46 | 2026-03-29 16:00 | 3 h | |
| 2026-03-28 17:53 | 2026-03-29 10:37 | 15 h | |
| 2026-03-27 10:57 | 2026-03-27 11:33 | 35 m | |
| 2026-03-26 01:32 | 2026-03-27 06:05 | 1 d | |
| 2026-03-25 12:44 | 2026-03-26 01:22 | 12 h | |
| 2026-03-23 14:53 | 2026-03-24 10:51 | 19 h | |
| 2026-03-21 14:33 | 2026-03-21 14:49 | 15 m | |
| 2026-03-21 01:56 | 2026-03-21 11:46 | 9 h | |
| 2026-03-20 10:35 | 2026-03-20 12:25 | 1 h |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-29 16:00 | 2026-03-30 16:34 | 78.05 νμ | |||
| 2026-03-29 10:37 | 2026-03-29 12:46 | 11.74 νμ | |||
| 2026-03-27 11:33 | 2026-03-28 17:53 | 114.78 νμ | |||
| 2026-03-27 06:05 | 2026-03-27 10:57 | 41.21 νμ | |||
| 2026-03-26 01:22 | 2026-03-26 01:32 | 1.77 νμ | |||
| 2026-03-24 10:51 | 2026-03-25 12:44 | 18.93 νμ | |||
| 2026-03-21 14:49 | 2026-03-23 14:53 | 36.93 νμ | |||
| 2026-03-21 11:46 | 2026-03-21 14:33 | 23.64 νμ | |||
| 2026-03-20 12:25 | 2026-03-21 01:56 | 37.97 νμ | |||
| 2026-03-19 16:15 | 2026-03-20 10:35 | 75.68 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-30 14:34 | Αλλαγή κατάστασης | Default Under way using engine |
53.12224 / 8.20743
[DE] OLDENBURG
|
Ταχύτητα: 0.9 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 14:34 | Σταμάτησε |
53.12224 / 8.20743
[DE] OLDENBURG
|
Ταχύτητα: Πορεία: -1° |
|
| 2026-03-30 14:34 | ΑΦΙΞΗ |
|
53.12224 / 8.20743
[DE] OLDENBURG
|
Ταχύτητα: 0.9 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 14:17 | Εκτός Κάλυψης |
53.12193 / 8.20710
North Sea
[DE] OLDENBURG
|
Ταχύτητα: 0.9 kn Πορεία: 36° |
|
| 2026-03-30 14:08 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Default |
53.11488 / 8.19483
BENDORF
|
Ταχύτητα: 5 kn Πορεία: 60° |
| 2026-03-30 13:53 | Σε Κάλυψη |
53.11627 / 8.19795
North Sea
|
Ταχύτητα: 5.2 kn Πορεία: 50.3° |
|
| 2026-03-30 06:37 | Ξεκίνησε | --- |
52.98309 / 7.36032
BENDORF
|
Ταχύτητα: 3.8 kn Πορεία: -1° |
| 2026-03-30 06:24 | Σταμάτησε | --- |
52.98293 / 7.35670
BENDORF
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: -1° |
| 2026-03-30 05:17 | Ξεκίνησε | --- |
52.98368 / 7.31107
BENDORF
|
Ταχύτητα: 3.2 kn Πορεία: -1° |
| 2026-03-30 05:05 | Σταμάτησε | --- |
52.98489 / 7.31379
BENDORF
|
Ταχύτητα: Πορεία: -1° |