DIELIS
Wing in ground
Current Trip
| Trip Time | 3 h, 42 mins |
|---|---|
| Trip Distance | 1.23 νμ |
| AVG Speed | 3 Κόμβοι |
| MAX Speed | 4.1 Κόμβοι |
| Βύθισμα | 0 μ |
| AVG Wind | 15.1 knots |
| MAX Wind | 15.8 knots |
| MIN Temp | 7.2°C / 44.96°F |
| MAX Temp | 8.4°C / 47.12°F |
| Λήψη | 3 m πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Moored |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | --- |
| Περιοχή | North Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 3 m πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου DIELIS είναι στην θαλάσσια περιοχή North Sea με συντεταγμένες 53.22703° / 6.16909°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-31 11:26 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι και τώρα βρίσκεται στο λιμάνι AUGUSTINUSGA.
Ο τύπος του πλοίου DIELIS (MMSI: 244710914) είναι Wing in ground Πλέει κάτω απο την σημαία [NL] Netherlands.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου DIELIS λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Weather
| Temperature | 9.8°C / 49.64°F |
|---|---|
| Wind Speed | 11 knots |
| Direction | 314° NW |
| Pressure | 1025.9 hPa |
| Humidity | 61.1 % |
| Cloud Coverage | 10 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-30 17:56 | |||
| 2026-03-30 13:10 | 2026-03-30 14:14 | 1 h | |
| 2026-03-23 17:45 | 2026-03-30 12:49 | 6 d | |
| 2026-03-19 09:59 | 2026-03-23 06:38 | 3 d | |
| 2026-03-18 18:27 | 2026-03-19 09:04 | 14 h | |
| 2026-03-17 18:39 | 2026-03-18 18:06 | 23 h | |
| 2026-03-17 17:37 | 2026-03-17 18:22 | 44 m | |
| 2026-03-16 18:30 | 2026-03-17 17:18 | 22 h | |
| 2026-03-16 17:51 | 2026-03-16 18:16 | 24 m | |
| 2026-03-09 15:21 | 2026-03-16 17:33 | 7 d |
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 13 | ||
| 6 | ||
| 6 | ||
| 6 | ||
| 5 | ||
| 4 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-30 14:14 | 2026-03-30 17:56 | 1.23 νμ | |||
| 2026-03-30 12:49 | 2026-03-30 13:10 | 1.41 νμ | |||
| 2026-03-23 06:38 | 2026-03-23 17:45 | 2.48 νμ | |||
| 2026-03-19 09:04 | 2026-03-19 09:59 | 3.59 νμ | |||
| 2026-03-18 18:06 | 2026-03-18 18:27 | 1.33 νμ | |||
| 2026-03-17 18:22 | 2026-03-17 18:39 | 0.95 νμ | |||
| 2026-03-17 17:18 | 2026-03-17 17:37 | 1.43 νμ | |||
| 2026-03-16 18:16 | 2026-03-16 18:30 | 0.97 νμ | |||
| 2026-03-16 17:33 | 2026-03-16 17:51 | 1.29 νμ | |||
| 2026-03-09 14:41 | 2026-03-09 15:21 | 2.39 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-31 05:12 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Under way using engine |
53.22706 / 6.16897
[NL] AUGUSTINUSGA
|
Ταχύτητα: 1.1 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-31 05:06 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Moored |
53.22671 / 6.17245
[NL] AUGUSTINUSGA
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 15:58 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Under way using engine |
53.22659 / 6.17251
[NL] AUGUSTINUSGA
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 15:56 | ΑΦΙΞΗ |
|
53.22731 / 6.17227
[NL] AUGUSTINUSGA
|
Ταχύτητα: 2.4 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 15:53 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Moored |
53.22684 / 6.16906
YANGSEEHAVEN
|
Ταχύτητα: 1 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 12:35 | Σταμάτησε | --- |
53.22700 / 6.16889
YANGSEEHAVEN
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 12:34 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Under way using engine |
53.22701 / 6.16890
YANGSEEHAVEN
|
Ταχύτητα: 0.8 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 12:14 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
53.23672 / 6.19236
YANGSEEHAVEN
|
Ταχύτητα: 3.8 kn Πορεία: 238.5° |
| 2026-03-30 12:07 | Ξεκίνησε |
53.23722 / 6.20507
[NL] GERKESKLOOSTER
|
Ταχύτητα: 3.5 kn Πορεία: 285.3° |
|
| 2026-03-30 12:05 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Moored |
53.23704 / 6.20805
[NL] GERKESKLOOSTER
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |