BELLADONNA
Cargo
Current Trip
| Trip Time | 15 h, 18 mins |
|---|---|
| Trip Distance | 98.51 νμ |
| AVG Speed | 6.3 Κόμβοι |
| MAX Speed | 8.2 Κόμβοι |
| Βύθισμα | 1 μ |
| AVG Wind | 14 knots |
| MAX Wind | 18.3 knots |
| MIN Temp | 4.3°C / 39.74°F |
| MAX Temp | 9°C / 48.2°F |
| Λήψη | Τώρα |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Moored |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | --- |
| Περιοχή | North Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | Τώρα |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου BELLADONNA είναι στην θαλάσσια περιοχή North Sea με συντεταγμένες 51.96550° / 5.32506°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-30 21:55 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι και τώρα βρίσκεται στο λιμάνι WIJK BIJ DUURSTEDE.
Ο τύπος του πλοίου BELLADONNA (MMSI: 244700341) είναι Cargo Πλέει κάτω απο την σημαία [NL] Netherlands.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου BELLADONNA λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου BELLADONNA όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 1 μέτρα
Weather
| Temperature | 3.3°C / 37.94°F |
|---|---|
| Wind Speed | 6 knots |
| Direction | 307° NW |
| Pressure | 1023.5 hPa |
| Humidity | 89.9 % |
| Cloud Coverage | 6 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-30 21:22 | |||
| 2026-03-29 21:27 | 2026-03-30 06:04 | 8 h | |
| 2026-03-29 16:16 | 2026-03-29 17:26 | 1 h | |
| 2026-03-29 13:33 | 2026-03-29 14:08 | 35 m | |
| 2026-03-25 07:59 | 2026-03-25 10:04 | 2 h | |
| 2026-03-24 14:52 | 2026-03-24 18:57 | 4 h | |
| 2026-03-23 08:34 | 2026-03-23 09:17 | 42 m | |
| 2026-03-19 20:35 | 2026-03-20 05:15 | 8 h | |
| 2026-03-19 09:47 | 2026-03-19 17:01 | 7 h | |
| 2026-03-19 07:28 | 2026-03-19 08:05 | 36 m |
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 31 | ||
| 30 | ||
| 19 | ||
| 17 | ||
| 12 | ||
| 11 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-30 06:04 | 2026-03-30 21:22 | 98.51 νμ | |||
| 2026-03-29 17:26 | 2026-03-29 21:27 | 19.89 νμ | |||
| 2026-03-29 14:08 | 2026-03-29 16:16 | 11.68 νμ | |||
| 2026-03-25 10:04 | 2026-03-29 13:33 | 125.21 νμ | |||
| 2026-03-24 18:57 | 2026-03-25 07:59 | 9.99 νμ | |||
| 2026-03-23 09:17 | 2026-03-24 14:52 | 111.74 νμ | |||
| 2026-03-20 05:15 | 2026-03-23 08:34 | 69.72 νμ | |||
| 2026-03-19 17:01 | 2026-03-19 20:35 | 18.86 νμ | |||
| 2026-03-19 08:05 | 2026-03-19 09:47 | 17.44 νμ | |||
| 2026-03-18 13:13 | 2026-03-19 07:28 | 96.72 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-30 20:10 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Under way using engine |
51.96549 / 5.32508
[NL] WIJK BIJ DUURSTEDE
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 19:50 | Σταμάτησε |
51.96552 / 5.32507
[NL] WIJK BIJ DUURSTEDE
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 511° |
|
| 2026-03-30 19:45 | Ξεκίνησε |
51.96735 / 5.32133
[NL] WIJK BIJ DUURSTEDE
|
Ταχύτητα: 3.2 kn Πορεία: 113.9° |
|
| 2026-03-30 19:23 | Σταμάτησε |
51.96812 / 5.31862
[NL] WIJK BIJ DUURSTEDE
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |
|
| 2026-03-30 19:22 | ΑΦΙΞΗ |
|
51.96812 / 5.31862
[NL] WIJK BIJ DUURSTEDE
|
Ταχύτητα: 0.7 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 14:43 | Ξεκίνησε | --- |
52.38064 / 4.95734
DORPEN
|
Ταχύτητα: 4.7 kn Πορεία: 284.8° |
| 2026-03-30 14:28 | Σταμάτησε | --- |
52.37991 / 4.96024
DORPEN
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 11:40 | Ξεκίνησε | --- |
52.52426 / 5.43469
DORPEN
|
Ταχύτητα: 3.4 kn Πορεία: 182.3° |
| 2026-03-30 11:25 | Σταμάτησε | --- |
52.52772 / 5.43478
DORPEN
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 08:21 | Ξεκίνησε | --- |
52.84978 / 5.67552
DORPEN
|
Ταχύτητα: 3.2 kn Πορεία: 196.7° |