BOAZ
Cargo
Current Trip
| Time Travelled | 2 days |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 27.90 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 4.9 Κόμβοι |
| MAX Speed | 5.9 Κόμβοι |
| AVG Wind | 11.1 knots |
| MAX Wind | 15 knots |
| MIN Temp | 6.2°C / 43.16°F |
| MAX Temp | 8.5°C / 47.3°F |
| Βύθισμα | 3 μ |
| Λήψη | 57 m πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Under way using engine |
| Ταχύτητα | 4.4 Κόμβοι |
| Πορεία | 233.8° |
| Περιοχή | North Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 57 m πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου BOAZ είναι στην θαλάσσια περιοχή North Sea με συντεταγμένες 50.73039° / 3.39363°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-30 05:55 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 4.4 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου BOAZ (MMSI: 244660994) είναι Cargo Πλέει κάτω απο την σημαία [NL] Netherlands.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου BOAZ λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου BOAZ όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 3 μέτρα
Weather
| Temperature | 6.6°C / 43.88°F |
|---|---|
| Wind Speed | 13 knots |
| Direction | 300° WNW |
| Pressure | 1019 hPa |
| Humidity | 80.2 % |
| Cloud Coverage | 36 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-27 20:38 | 2026-03-27 22:49 | 2 h | |
| 2026-03-27 14:31 | 2026-03-27 15:00 | 29 m | |
| 2026-03-27 10:50 | 2026-03-27 11:18 | 27 m | |
| 2026-03-19 18:11 | 2026-03-25 17:21 | 5 d | |
| 2026-03-19 00:41 | 2026-03-19 06:15 | 5 h | |
| 2026-03-18 14:02 | 2026-03-18 19:11 | 5 h | |
| 2026-03-18 11:16 | 2026-03-18 12:04 | 48 m | |
| 2026-03-18 10:34 | 2026-03-18 10:44 | 10 m | |
| 2026-03-17 17:15 | 2026-03-17 19:09 | 1 h | |
| 2026-03-16 22:53 | 2026-03-17 00:29 | 1 h |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-27 15:00 | 2026-03-27 20:38 | 37.98 νμ | |||
| 2026-03-27 11:18 | 2026-03-27 14:31 | 24.30 νμ | |||
| 2026-03-25 17:21 | 2026-03-27 10:50 | 110.46 νμ | |||
| 2026-03-19 06:15 | 2026-03-19 18:11 | 34.63 νμ | |||
| 2026-03-18 19:11 | 2026-03-19 00:41 | 20.75 νμ | |||
| 2026-03-18 12:04 | 2026-03-18 14:02 | 21.00 νμ | |||
| 2026-03-18 10:44 | 2026-03-18 11:16 | 2.44 νμ | |||
| 2026-03-17 19:09 | 2026-03-18 10:34 | 24.10 νμ | |||
| 2026-03-17 00:29 | 2026-03-17 17:15 | 38.67 νμ | |||
| 2026-03-16 13:52 | 2026-03-16 22:53 | 34.06 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-30 05:23 | Σε Κάλυψη |
50.75434 / 3.43938
North Sea
|
Ταχύτητα: 4.5 kn Πορεία: 230° |
|
| 2026-03-28 10:12 | Εκτός Κάλυψης |
50.76956 / 3.46506
North Sea
|
Ταχύτητα: 5.3 kn Πορεία: 227.5° |
|
| 2026-03-28 09:53 | Ξεκίνησε | --- |
50.78805 / 3.49164
BAASRODE
|
Ταχύτητα: 4.5 kn Πορεία: 222.5° |
| 2026-03-28 09:29 | Σταμάτησε | --- |
50.79129 / 3.49685
BAASRODE
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-03-28 08:02 | Ξεκίνησε | --- |
50.84914 / 3.61713
BAASRODE
|
Ταχύτητα: 4.2 kn Πορεία: 217.8° |
| 2026-03-28 07:53 | Σταμάτησε | --- |
50.85070 / 3.61903
BAASRODE
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-28 06:34 | Ξεκίνησε | --- |
50.91648 / 3.66753
BAASRODE
|
Ταχύτητα: 3.2 kn Πορεία: 125.5° |
| 2026-03-28 06:16 | Σταμάτησε | --- |
50.91824 / 3.66358
BAASRODE
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-03-28 04:35 | Ξεκίνησε | --- |
51.00479 / 3.72835
BAASRODE
|
Ταχύτητα: 3.2 kn Πορεία: 223.6° |
| 2026-03-28 04:32 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Moored |
51.00642 / 3.73124
BAASRODE
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |