PUCCINI
Tanker
Current Trip
| Trip Time | 1 h, 11 mins |
|---|---|
| Trip Distance | 13.26 νμ |
| AVG Speed | 11.1 Κόμβοι |
| MAX Speed | 12.6 Κόμβοι |
| Βύθισμα | 2.9 μ |
| AVG Wind | 16.1 knots |
| MAX Wind | 18.2 knots |
| MIN Temp | 6.9°C / 44.42°F |
| MAX Temp | 8.6°C / 47.48°F |
| Λήψη | 2 m πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Moored |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | --- |
| Περιοχή | North Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 2 m πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου PUCCINI είναι στην θαλάσσια περιοχή North Sea με συντεταγμένες 53.45171° / 6.82540°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-31 09:57 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι και τώρα βρίσκεται στο λιμάνι EEMSHAVEN.
Ο τύπος του πλοίου PUCCINI (MMSI: 205522890) είναι Tanker Πλέει κάτω απο την σημαία [BE] Belgium.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου PUCCINI λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου PUCCINI όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 2.9 μέτρα
Weather
| Temperature | 7.4°C / 45.32°F |
|---|---|
| Wind Speed | 13 knots |
| Direction | 307° NW |
| Pressure | 1025 hPa |
| Humidity | 79 % |
| Cloud Coverage | 4 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-30 14:15 | |||
| 2026-03-30 12:07 | 2026-03-30 13:04 | 56 m | |
| 2026-03-30 09:50 | 2026-03-30 10:23 | 32 m | |
| 2026-03-29 07:03 | 2026-03-29 07:35 | 32 m | |
| 2026-03-29 06:18 | 2026-03-29 06:52 | 33 m | |
| 2026-03-27 00:43 | 2026-03-29 02:18 | 2 d | |
| 2026-03-26 09:41 | 2026-03-26 21:39 | 11 h | |
| 2026-03-25 21:04 | 2026-03-26 07:58 | 10 h | |
| 2026-03-24 07:19 | 2026-03-25 20:55 | 1 d | |
| 2026-03-23 17:37 | 2026-03-24 06:47 | 13 h |
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 68 | ||
| 62 | ||
| 60 | ||
| 51 | ||
| 31 | ||
| 17 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-30 15:04 | 2026-03-30 16:15 | 13.26 νμ | |||
| 2026-03-30 12:23 | 2026-03-30 14:07 | 10.01 νμ | |||
| 2026-03-29 09:35 | 2026-03-30 11:50 | 109.02 νμ | |||
| 2026-03-29 08:52 | 2026-03-29 09:03 | 0.95 νμ | |||
| 2026-03-29 04:18 | 2026-03-29 08:18 | 34.02 νμ | |||
| 2026-03-26 22:39 | 2026-03-27 01:43 | 24.08 νμ | |||
| 2026-03-26 08:58 | 2026-03-26 10:41 | 8.72 νμ | |||
| 2026-03-25 21:55 | 2026-03-25 22:04 | 1.27 νμ | |||
| 2026-03-24 07:47 | 2026-03-24 08:19 | 3.58 νμ | |||
| 2026-03-23 18:02 | 2026-03-23 18:37 | 3.86 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-31 07:15 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Default |
53.45170 / 6.82540
[NL] EEMSHAVEN
|
Ταχύτητα: Πορεία: -1° |
| 2026-03-31 07:12 | Αλλαγή κατάστασης | Default Moored |
53.45171 / 6.82539
[NL] EEMSHAVEN
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-03-31 02:39 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Default |
53.45174 / 6.82535
[NL] EEMSHAVEN
|
Ταχύτητα: Πορεία: -1° |
| 2026-03-31 02:37 | Αλλαγή κατάστασης | Default Moored |
53.45167 / 6.82500
[NL] EEMSHAVEN
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 14:51 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Under way using engine |
53.45175 / 6.82537
[NL] EEMSHAVEN
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 14:27 | Σταμάτησε |
53.45137 / 6.82630
[NL] EEMSHAVEN
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 511° |
|
| 2026-03-30 14:15 | ΑΦΙΞΗ |
|
53.46128 / 6.83885
[NL] EEMSHAVEN
|
Ταχύτητα: 8 kn Πορεία: 199.4° |
| 2026-03-30 13:34 | Αλλαγή θάλασσας | Dutch part of the North Sea German part of the North Sea |
53.36827 / 6.97754
North Sea
|
Ταχύτητα: 12.3 kn Πορεία: 331.8° |
| 2026-03-30 13:31 | Αλλαγή θάλασσας | German part of the North Sea Dutch part of the North Sea |
53.35916 / 6.98517
North Sea
|
Ταχύτητα: 12.1 kn Πορεία: 338.6° |
| 2026-03-30 13:04 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
53.32181 / 6.95927
EEMSHAVEN JULIANAHAV
|
Ταχύτητα: 8.8 kn Πορεία: 103.8° |