ARIZONA
Tanker
Current Trip
| Time Travelled | 2 days |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 52.21 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 7.1 Κόμβοι |
| MAX Speed | 8.7 Κόμβοι |
| AVG Wind | 5.6 knots |
| MAX Wind | 12.2 knots |
| MIN Temp | 1.7°C / 35.06°F |
| MAX Temp | 6.4°C / 43.52°F |
| Βύθισμα | 1.4 μ |
| Λήψη | 2 d πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Under way using engine |
| Ταχύτητα | 7.8 Κόμβοι |
| Πορεία | 189.5° |
| Περιοχή | North Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 2 d πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου ARIZONA είναι στην θαλάσσια περιοχή North Sea με συντεταγμένες 50.78189° / 5.68784°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-28 21:12 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 7.8 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου ARIZONA (MMSI: 205346890) είναι Tanker Πλέει κάτω απο την σημαία [BE] Belgium.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου ARIZONA λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου ARIZONA όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 1.4 μέτρα
Weather
| Temperature | 1.9°C / 35.42°F |
|---|---|
| Wind Speed | 3 knots |
| Direction | 299° WNW |
| Pressure | 1025.2 hPa |
| Humidity | 92.6 % |
| Cloud Coverage | 14 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-28 20:13 | 2026-03-28 20:29 | 16 m | |
| 2026-03-28 09:04 | 2026-03-28 11:51 | 2 h | |
| 2026-03-27 22:08 | 2026-03-28 06:23 | 8 h | |
| 2026-03-27 18:53 | 2026-03-27 20:41 | 1 h | |
| 2026-03-25 13:15 | 2026-03-25 15:46 | 2 h | |
| 2026-03-25 05:43 | 2026-03-25 08:37 | 2 h | |
| 2026-03-24 21:52 | 2026-03-25 05:13 | 7 h | |
| 2026-03-22 15:29 | 2026-03-22 16:09 | 40 m | |
| 2026-03-22 11:01 | 2026-03-22 11:21 | 19 m | |
| 2026-03-21 22:25 | 2026-03-22 05:46 | 7 h |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-28 11:51 | 2026-03-28 20:13 | 43.09 νμ | |||
| 2026-03-28 06:23 | 2026-03-28 09:04 | 25.70 νμ | |||
| 2026-03-27 20:41 | 2026-03-27 22:08 | 8.90 νμ | |||
| 2026-03-25 15:46 | 2026-03-27 18:53 | 37.40 νμ | |||
| 2026-03-25 08:37 | 2026-03-25 13:15 | 32.50 νμ | |||
| 2026-03-25 05:13 | 2026-03-25 05:43 | 1.87 νμ | |||
| 2026-03-22 16:09 | 2026-03-24 21:52 | 77.09 νμ | |||
| 2026-03-22 11:21 | 2026-03-22 15:29 | 29.97 νμ | |||
| 2026-03-22 05:46 | 2026-03-22 11:01 | 29.50 νμ | |||
| 2026-03-21 19:30 | 2026-03-21 22:25 | 15.61 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-30 20:33 | Σταμάτησε | --- |
50.77726 / 5.68693
PONT DENGIS
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: -1° |
| 2026-03-30 17:57 | Ξεκίνησε | --- |
50.59194 / 5.46934
PONT DENGIS
|
Ταχύτητα: 6.1 kn Πορεία: 83° |
| 2026-03-30 17:42 | Σταμάτησε | --- |
50.59126 / 5.45945
PONT DENGIS
|
Ταχύτητα: Πορεία: -1° |
| 2026-03-30 17:18 | Ξεκίνησε | --- |
50.58369 / 5.41852
PONT DENGIS
|
Ταχύτητα: 7.8 kn Πορεία: 70° |
| 2026-03-30 17:01 | Σταμάτησε | --- |
50.57972 / 5.40516
PONT DENGIS
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: -1° |
| 2026-03-29 09:19 | Σταμάτησε | --- |
50.57718 / 5.39874
PONT DENGIS
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: -1° |
| 2026-03-29 08:57 | Ξεκίνησε | --- |
50.58997 / 5.44869
PONT DENGIS
|
Ταχύτητα: 7.7 kn Πορεία: 262° |
| 2026-03-29 07:38 | Σταμάτησε | --- |
50.59175 / 5.46366
PONT DENGIS
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: -1° |
| 2026-03-29 04:57 | Ξεκίνησε | --- |
50.77233 / 5.68324
PONT DENGIS
|
Ταχύτητα: 7.5 kn Πορεία: 203° |
| 2026-03-28 21:12 | Εκτός Κάλυψης |
50.78189 / 5.68784
North Sea
|
Ταχύτητα: 7.8 kn Πορεία: 189.5° |