IVAR FORMO
Search and Rescue vessel
Current Trip
| Time Travelled | 1 h, 18 mins |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 0.85 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | --- |
| MAX Speed | --- |
| AVG Wind | 5.1 knots |
| MAX Wind | 5.6 knots |
| MIN Temp | 7°C / 44.6°F |
| MAX Temp | 8°C / 46.4°F |
| Βύθισμα | 1.1 μ |
| Λήψη | Τώρα |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Moored |
| Ταχύτητα | 4.1 Κόμβοι |
| Πορεία | 280° |
| Περιοχή | Skaggerak |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | Τώρα |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου IVAR FORMO είναι στην θαλάσσια περιοχή Skaggerak με συντεταγμένες 59.66233° / 10.62479°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-04-15 13:40 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 4.1 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου IVAR FORMO (MMSI: 257089480) είναι Search and Rescue vessel Πλέει κάτω απο την σημαία [NO] Norway.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου IVAR FORMO λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου IVAR FORMO όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 1.1 μέτρα
Weather
| Temperature | 8.8°C / 47.84°F |
|---|---|
| Wind Speed | 5 knots |
| Direction | 10° N |
| Pressure | 1024.6 hPa |
| Humidity | 69.9 % |
| Cloud Coverage | 95 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-04-15 09:57 | 2026-04-15 12:23 | 2 h | |
| 2026-04-14 16:25 | 2026-04-15 08:01 | 15 h | |
| 2026-04-14 14:56 | 2026-04-14 14:58 | 2 m | |
| 2026-04-14 07:28 | 2026-04-14 14:34 | 7 h | |
| 2026-04-13 18:06 | 2026-04-14 06:35 | 12 h | |
| 2026-04-13 17:46 | 2026-04-13 17:55 | 8 m | |
| 2026-04-13 14:17 | 2026-04-13 16:24 | 2 h | |
| 2026-04-13 08:23 | 2026-04-13 13:48 | 5 h | |
| 2026-04-12 15:14 | 2026-04-13 07:49 | 16 h | |
| 2026-04-12 10:00 | 2026-04-12 14:47 | 4 h |
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 437 | ||
| 50 | ||
| 31 | ||
| 7 | ||
| 6 | ||
| 5 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-15 10:01 | 2026-04-15 11:57 | 26.86 νμ | |||
| 2026-04-14 16:58 | 2026-04-14 18:25 | 2.09 νμ | |||
| 2026-04-14 16:34 | 2026-04-14 16:56 | 2.04 νμ | |||
| 2026-04-14 08:35 | 2026-04-14 09:28 | 2.11 νμ | |||
| 2026-04-13 19:55 | 2026-04-13 20:06 | 2.27 νμ | |||
| 2026-04-13 18:24 | 2026-04-13 19:46 | 4.24 νμ | |||
| 2026-04-13 15:48 | 2026-04-13 16:17 | 2.11 νμ | |||
| 2026-04-13 09:49 | 2026-04-13 10:23 | 2.05 νμ | |||
| 2026-04-12 16:47 | 2026-04-12 17:14 | 2.06 νμ | |||
| 2026-04-12 11:19 | 2026-04-12 12:00 | 2.12 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-04-15 12:31 | Σταμάτησε | --- |
59.66239 / 10.62560
TLF 02016
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 274° |
| 2026-04-15 12:23 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
59.67154 / 10.60547
TLF 02016
|
Ταχύτητα: 7.3 kn Πορεία: 149° |
| 2026-04-15 12:23 | Ξεκίνησε |
59.67207 / 10.60469
[NO] OSCARSBORG
|
Ταχύτητα: 7.3 kn Πορεία: 149° |
|
| 2026-04-15 09:57 | Σταμάτησε |
59.67469 / 10.60444
[NO] OSCARSBORG
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 149° |
|
| 2026-04-15 09:57 | ΑΦΙΞΗ |
|
59.67469 / 10.60444
[NO] OSCARSBORG
|
Ταχύτητα: 0.6 kn Πορεία: 150° |
| 2026-04-15 09:15 | Ξεκίνησε | --- |
59.88710 / 10.54908
TLF 02016
|
Ταχύτητα: 7.5 kn Πορεία: 163.4° |
| 2026-04-15 08:49 | Σταμάτησε | --- |
59.89013 / 10.54797
TLF 02016
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 345° |
| 2026-04-15 08:01 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
59.67676 / 10.60218
TLF 02016
|
Ταχύτητα: 5.8 kn Πορεία: 350° |
| 2026-04-15 08:01 | Ξεκίνησε |
59.67645 / 10.60228
[NO] OSCARSBORG
|
Ταχύτητα: 5.8 kn Πορεία: 350° |
|
| 2026-04-14 16:25 | Σταμάτησε |
59.67466 / 10.60445
[NO] OSCARSBORG
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 153° |