INDIAN PARTNERSHIP
Bulk Carrier
Current Trip
| Trip Time | 60 days |
|---|---|
| Trip Distance | 7800.84 νμ |
| AVG Speed | 10.9 Κόμβοι |
| MAX Speed | 14.8 Κόμβοι |
| Βύθισμα | 11.3 μ |
| AVG Wind | 10.7 knots |
| MAX Wind | 27.9 knots |
| MIN Temp | 20.6°C / 69.08°F |
| MAX Temp | 29.4°C / 84.92°F |
| Λήψη | 10 h, 46 m πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Moored |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | 90° |
| Περιοχή | Indian Ocean |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 10 h, 46 m πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου INDIAN PARTNERSHIP είναι στην θαλάσσια περιοχή Indian Ocean με συντεταγμένες -28.79198° / 32.04315°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-04-15 14:56 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι και τώρα βρίσκεται στο λιμάνι RICHARDS BAY.
Ο τύπος του πλοίου INDIAN PARTNERSHIP (IMO: 9521409, MMSI: 235110641) είναι Bulk Carrier το οποίο κατασκευάστηκε το 2011 ( 15 χρονων ). Πλέει κάτω απο την σημαία [GB] United Kingdom.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου INDIAN PARTNERSHIP λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου INDIAN PARTNERSHIP όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 11.3 μέτρα
Weather
| Temperature | 22.8°C / 73.04°F |
|---|---|
| Wind Speed | 6 knots |
| Direction | 215° SW |
| Pressure | 1015.6 hPa |
| Humidity | 82.1 % |
| Cloud Coverage | 100 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-04-12 08:43 | |||
| 2026-02-03 15:55 | 2026-02-10 17:45 | 7 d |
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 2 | ||
| 1 | ||
| 1 | ||
| 1 | ||
| 1 | ||
| 1 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-02-11 02:45 | 2026-04-12 10:43 | 7800.84 νμ | |||
| 2026-01-21 11:53 | 2026-02-04 00:55 | 3534.23 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-04-15 15:02 | Αλλαγή κατάστασης | Default Moored |
-28.79184 / 32.04316
[ZA] RICHARDS BAY
|
Ταχύτητα: Πορεία: 90° |
| 2026-04-15 14:56 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Default |
-28.79198 / 32.04315
[ZA] RICHARDS BAY
|
Ταχύτητα: Πορεία: 90° |
| 2026-04-15 14:56 | Εκτός Κάλυψης |
-28.79198 / 32.04315
Indian Ocean
[ZA] RICHARDS BAY
|
Ταχύτητα: Πορεία: 311.9° |
|
| 2026-04-15 14:53 | Αλλαγή κατάστασης | Default Moored |
-28.79194 / 32.04311
[ZA] RICHARDS BAY
|
Ταχύτητα: Πορεία: 90° |
| 2026-04-15 14:17 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Default |
-28.79190 / 32.04312
[ZA] RICHARDS BAY
|
Ταχύτητα: Πορεία: 90° |
| 2026-04-15 14:14 | Αλλαγή κατάστασης | Default Moored |
-28.79192 / 32.04309
[ZA] RICHARDS BAY
|
Ταχύτητα: Πορεία: 90° |
| 2026-04-15 14:08 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Default |
-28.79183 / 32.04330
[ZA] RICHARDS BAY
|
Ταχύτητα: Πορεία: 90° |
| 2026-04-15 13:32 | Αλλαγή κατάστασης | Default Moored |
-28.79198 / 32.04313
[ZA] RICHARDS BAY
|
Ταχύτητα: Πορεία: 90° |
| 2026-04-15 13:20 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Default |
-28.79193 / 32.04308
[ZA] RICHARDS BAY
|
Ταχύτητα: Πορεία: 90° |
| 2026-04-15 13:17 | Αλλαγή κατάστασης | Default Moored |
-28.79194 / 32.04315
[ZA] RICHARDS BAY
|
Ταχύτητα: Πορεία: 90° |