BRADSHAW MCKEE
Tug
Current Trip
| Time Travelled | 2 days |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 182.82 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 8.8 Κόμβοι |
| MAX Speed | 9.4 Κόμβοι |
| AVG Wind | 7.2 knots |
| MAX Wind | 14.5 knots |
| MIN Temp | 2.2°C / 35.96°F |
| MAX Temp | 6.7°C / 44.06°F |
| Βύθισμα | 6.4 μ |
| Λήψη | 2 d πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Under way using engine |
| Ταχύτητα | 9.1 Κόμβοι |
| Πορεία | 31.5° |
| Περιοχή | --- |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 2 d πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου BRADSHAW MCKEE είναι στην θαλάσσια περιοχή --- με συντεταγμένες 44.54604° / -86.52131°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-04-11 14:18 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 9.1 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου BRADSHAW MCKEE (MMSI: 367487570) είναι Tug Πλέει κάτω απο την σημαία [US] USA.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου BRADSHAW MCKEE λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου BRADSHAW MCKEE όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 6.4 μέτρα
Weather
| Temperature | 5.7°C / 42.26°F |
|---|---|
| Wind Speed | 9 knots |
| Direction | 292° WNW |
| Pressure | 1009.2 hPa |
| Humidity | 98.6 % |
| Cloud Coverage | 100 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-04-10 13:54 | 2026-04-11 02:38 | 12 h | |
| 2026-04-05 17:14 | 2026-04-06 14:54 | 21 h | |
| 2026-03-30 20:35 | 2026-03-31 10:11 | 13 h | |
| 2026-03-26 12:27 | 2026-03-28 01:42 | 1 d | |
| 2026-03-25 14:07 | 2026-03-26 00:27 | 10 h | |
| 2026-03-18 13:15 | 2026-03-19 04:43 | 15 h | |
| 2026-03-06 09:07 | 2026-03-09 21:20 | 3 d | |
| 2026-03-05 19:21 |
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 30 | ||
| 19 | ||
| 14 | ||
| 7 | ||
| 3 | ||
| 2 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-06 09:54 | 2026-04-10 08:54 | 409.27 νμ | |||
| 2026-03-31 05:11 | 2026-04-05 12:14 | 743.81 νμ | |||
| 2026-03-27 20:42 | 2026-03-30 15:35 | 313.92 νμ | |||
| 2026-03-25 19:27 | 2026-03-26 07:27 | 68.42 νμ | |||
| 2026-03-18 23:43 | 2026-03-25 09:07 | 427.11 νμ | |||
| 2026-03-09 16:20 | 2026-03-18 08:15 | 323.51 νμ | |||
| 2026-03-05 13:21 | 2026-03-06 03:07 | 76.54 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-04-11 22:46 | Σταμάτησε | --- |
45.31688 / -85.29514
CHARLEVOIX 74
|
Ταχύτητα: Πορεία: 244° |
| 2026-04-11 14:35 | Αλλαγή κατάστασης | Default Under way using engine |
44.58345 / -86.48880
CHARLEVOIX 74
|
Ταχύτητα: 9.1 kn Πορεία: 31.5° |
| 2026-04-11 14:18 | Εκτός Κάλυψης |
44.54604 / -86.52131
|
Ταχύτητα: 9.1 kn Πορεία: 31.5° |
|
| 2026-04-11 13:15 | Σε Κάλυψη |
44.41007 / -86.64393
|
Ταχύτητα: 9.3 kn Πορεία: 32.8° |
|
| 2026-04-11 02:38 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
43.02644 / -87.87442
CHARLEVOIX 74
|
Ταχύτητα: 6.7 kn Πορεία: 85° |
| 2026-04-11 02:26 | Ξεκίνησε |
43.02470 / -87.90126
[US] MILWAUKEE
|
Ταχύτητα: 3.3 kn Πορεία: 78° |
|
| 2026-04-10 13:58 | Σταμάτησε |
43.00915 / -87.90659
[US] MILWAUKEE
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 229° |
|
| 2026-04-10 13:54 | ΑΦΙΞΗ |
|
43.00963 / -87.90627
[US] MILWAUKEE
|
Ταχύτητα: 0.7 kn Πορεία: 206° |
| 2026-04-09 17:22 | Ξεκίνησε | --- |
45.32751 / -85.28594
CHARLEVOIX 74
|
Ταχύτητα: 6.4 kn Πορεία: 344° |
| 2026-04-07 16:10 | Σταμάτησε | --- |
45.31683 / -85.29516
CHARLEVOIX 74
|
Ταχύτητα: Πορεία: 243° |